Agrokomplex 2016

Na Słowacji w Nitrze odbyły się targi Agrokomplex, jest to największa tego typu impreza na Słowacji i jedna z większych w Europie Środkowej. Naszym partnerem wystawienniczym była firma Agrotrade Group - który jest również nowym dealerem marki ZASŁAW. Podczas nitrzańskich targów prezentowaliśmy naszą przyczepę skorupową D-764-21 1R, wózek dolly, tandem D-762-12t, słomiarę D-744-9 oraz przyczepę D-737-6t. Nasze pojazdy cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzającym - nawet pomimo faktu, że większość z nich widziała nasz sprzęt po raz pierwszy. Handlowcy naszego partnera Agrotrade potrafili zwrócić uwagę klientów na oryginalność rozwiązań i precyzje wykonania naszych produktów - które odwiedzający mogli podziwiać na żywo, ale również zabrać z sobą w formie folderów, w których umieściliśmy nasze przyczepy skrzyniowe oraz platformy i wózki dolly.

Największym zainteresowaniem gości cieszyły się nasze największe propozycje - przyczepy powyżej 12 ton. Z nie mniejszą częstotliwością pytano o skorupy 12-14t z klapą podnoszoną hydraulicznie, jak i o tandemy 12-14t, w których zastosowaliśmy identyczne rozwiązanie oraz skorupy rolnicze z bocznym wysypem.

Nie byliśmy jedynymi reprezentantami Polski podczas słowackich targów. Oprócz sprzętu ZASŁAW, goście mogli obejrzeć przyczepy Pronar, Ursus oraz Cynkomet. 

Staramy się wciąż poszerzać rynki zbytu dla naszych produktów - dlatego też Agrokomplex 2016 w Nitrze był dla nas istotnym celem. Chcieliśmy zaprezentować przez słowacką, ale i pochodzącą z innych krajów, publicznością innowacyjność, profesjonalizm i precyzje, które niezmiennie od wielu lat towarzyszą wszystkim produktom marki ZASŁAW.