AGROmashEXPO

Zasław Targi Węgry

 

               Nowy rok w styczniu zaczęliśmy ciężką pracą i dużą ilością zamówień. Już w dniach od 25 do 28.01 można było spotkać się z nami podczas kolejnej edycji targów AGROmashEXPO która odbyła się w pięknym Budapeszcie na Węgrzech. Podczas wystawy zaprezentowaliśmy wspólnie z naszym partnerem firma Sato-Gep dwa produkty; przyczepę trzyosiową do transportu słomy i nie tylko o symbolu D-746-14 oraz naszą nową  - innowacyjną przyczepę skrzyniową D-737-14XL.

 

Ubiegły rok firma Zasław zakończyła sukcesem sprzedażowym pojazdów Agro na rynku Węgierskim sprzedając kilkadziesiąt przyczep. Podczas obecnych targów klienci po raz pierwszy mogli zapoznać się z naszą nową innowacyjną skrzynią burtową. Jakże miło było nam i naszemu wystawcy słyszeć pochlebne opinie na temat produktu i jego nowatorskich rozwiązań technicznych.

 

Produkt wyróżniał się na targach swoją ciekawą ścianą przednią, wysokiej jakości komponentami które są zastosowane do produkcji jak i samą jakością wykonania. Miło nam tym bardziej, że klienci dostrzegli nawet jakość spoin na produkcie, gdzie rama, podłoga, dyszel itp. są u nas wykonywane na robocie spawalniczym co ma swoje odzwierciedlenie w powtarzalności i wysokiej jakości wykonanych elementów.

 

               W wystawie udział wzięło 350 wystawców w 9 pawilonach, liczba zwiedzających to aż 45000tyś osób. Dziękujemy wspólnie z firmą Sato-Gep za odwiedzenie naszego stoiska. Do zobaczenia za rok !