Zapytaj o produkt

Zostań częścią naszego zespołu!

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj!

Spawacz

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. wiodący w Polsce producent przyczep , naczep i zabudów

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Spawacz

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail m.kotowiecka@zaslaw.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem 516 004 848

Wymagane uprawnienie:

- certyfikat lub książeczka spawacza potwierdzająca uprawnienia spawacza

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- dyspozycyjność do pracy zmianowej,

Oferujemy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

- możliwość rozwoju zawodowego

Kontroler finansowy

Główne obowiązki:

· Analizowanie bieżących procesów rozliczeniowych i wdrażanie nowych rozwiązań,

· Uczestniczenie w opracowywaniu budżetu i forecastóworaz kontrola ich realizacji (analiza i wyjaśnianie odchyleń),

· Opracowywanie budżetów dotyczących planowanych projektów i inwestycji,

· Opracowywanie i nadzór nad KPI,

· Wsparcie przy raportowaniu miesięcznym i rocznym wyników finansowych firmy,

· Współuczestnictwo w procesie zamykania okresów sprawozdawczych. Ustalanie wysokości rezerw na przyszłe koszty/ zobowiązania,

· Kontrola nad prawidłowością rozliczania produkcji,

· Uczestniczenie w tworzeniu kalkulacji ex-post dla wyrobów gotowych i półfabrykatów,

· Przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc dla Zarządu.

· Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, controlling),

· Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z analizą finansową, raportowaniem, budżetowaniem i kontrolą kosztów (mile widziane w branży motoryzacyjnej)

· Bardzo dobra znajomość MS Excel,

· Zdolność analitycznego myślenia i budowania wniosków w oparciu o dane cyfrowe

· Własna inicjatywa, gotowość do optymalizacji procesów i wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań,

· Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia,

· Bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę,

· Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzenia kompetencji,

· Przyjazną atmosferę pracy,

· Dopłata do pakietu obiadów 75 zł/miesiąc

Miejsce pracy; ANDRYCHÓW

Operator wycinarek i giętarek

Wymagania:

- chęć do pracy

- mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę ) w dynamicznie rozwijającej się firmie

- szansa rozwoju i awansu

- dopłata do pakietu obiadów 75 zł/miesiąc

- możliwość zrobienia kursów: spawacza ( własna szkółka na zakładzie), kierowcy wózka widłowego, obsługi suwnic

Miejsce pracy: ANDRYCHÓW

Asystent działu handlowego

asystentka/asystent działu handlowego

Wymagania:

- wykształcenie średnie-mile widziane wyższe,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość pakietu MSOffice

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania,

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

- dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia Pracy (samochód i telefon służbowy)

W treści aplikacji należy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z prze-twarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@zaslaw.pl

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją.

Już dziś czekamy na Ciebie - aplikuj, nie zwlekaj!

Zapraszamy do kontaktu

2019 Zasław sp. z o.o., sp.k. | polityka prywatności
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt „Wdrożenie planu rozwoju eksportu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.